‹ Zpět

Čtvrteční tančírna/ Liberál


Čtvrtek je malý pátek a tak se jde tančit!

Každý čtvrtek, 21:10-? (dokud bude tančit alespoň někdo z vás, nebo dokud Dj neodpadne 😉 ) v Kavárně Liberál, Heřmanova 6, Praha 7.
Tato tančírna je s přízviskem „balboová“, což v reálu znamená jen v průměru rychlejší hudbu.

 


PROČ BYCH MĚL(A) CHODIT NA TANČÍRNY?
Nejsme a nechceme býti jen tanečním studiem, které vás během lekce naučí pár kroků a konec. Chtěli bychom vám předat to, co nás baví a dělá nám radost – že si na konci každého dne můžeme jít beze všedních starostí zablbnout a zatancovat. S kýmkoli a jakkoli. Nebo si jen poslechnout hudbu a koukat po ostatních, že třeba mají také radost.

 

I KDYŽ JSEM ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK?
To je naopak ten nejlepší čas, kdy na tančírny začít chodit!

 

ČTVRTEK SE MI ALE NEHODÍ, JSOU V PRAZE NĚJAKÉ DALŠÍ TANČÍRNY?
Ano a to hned několik. Každé pondělí si například můžete jít zakřepčit do Café Jedna ve Veletřžním paláci, nebo každou středu do našeho studia v Dlouhé, nebo do Café Prostoru_ v Národní technické knihovně.
Přes léto pak bývají i další pravidelné i nepravidelné venkovní tančírny.

Většinu tanečního dění (nejen toho našeho) naleznete v kalendáři Swing in Prague.

 

 

A VSTUPNÉ?
Není. Můžete však DJům dobrovolně přispět do krabice. A může to být klidně jen 5 korun, i to se počítá.

 

K ČEMU JE DJům TEN PŘÍSPĚVEK?
Ono se sice zdá, že tam Tonda nebo Štěpán jen tak postávají a náhodně vybírají písničky – avšak není tomu tak! Za každou tančírnou je několik hodin práce – ať už je to naposlouchávání nových i starých skladeb, na tančírně také nejde jen o stisknutí magického tlačítka „shuffle“, ale o výběr a seřazení skladeb tak, abyste si zatančili a energie vám přitom vydržela co nejdéle a v neposlední řadě nákup hudby také něco stojí.