11
Říj

Proč Blog?

AUTOR: Katy Cherry

Bloggerství je poslední dobou velká móda. Bloggeři rostou jak houby po dešti a my nesmíme zůstat pozadu!
Ne, tak právě tak to není. Náš blog nevzniká proto, abychom drželi krok s dobou, ale z potřeby podělit se s vámi o informace a zajímavosti, které se jinam na naše stránky prostě nehodí, ale my máme potřebu vám je sdělit.
Pro tento druh informací nám sice již od 8.8.2010 velmi dobře slouží naše FB stránka, ale ne všichni mají Facebook. A proto je tu nyní náš velmi čerstvý blog.

Nový Zig-Zag web jsme spustili teprve v červnu 2013. Ještě stále probíhají úpravy a dodělávky, odchytávání technických much.
Blog v prvním plánu stránek nebyl. Impuls pro zprovoznění blogu bylo hromadění informací, které se nikam na náš web nehodily, ale které jsme chtěli “vypustit do světa”.
Víte třeba, že šéf studia Zdeněk Pilecký je původně stavební inženýr? Ano, to se můžete dočíst v jeho životopisu…. Ale že učil tančit swing soutěžící v první sérii reality show VyVolení?

A že naše lektorka Kačka Steinerová je také zpěvačka a herečka? A že Štěpán Jordánek má swing v krvi a proč? A proč má Matěj Třešňák vytetovaný na ruce šicí stroj, deštník a pitevní stůl? A proč jsem já (Kateřina Třešňáková) začala pořádně tančit až ve svých 28mi letech, když můj táta je tanečník každým coulem?
Náš blog samozřejmě nebude jen o nás lektorech a členech studia Zig-Zag.

Bude také o lidech, kteří nám pomáhají. Znáte našeho sponzora, firmu Kasys? A víte proč některé naše aktivity sponzoruje?
Líbí se vám naše nové logo, nebo ilustrace pozvánek na festivaly? Chcete vědět, kdo za tím vším je?

A co teprve Lasto Nabbunga? Víte kdo to je? A proč jsme na něj hrdí, jako by byl náš vlastní syn?

Najdete zde ale i praktické aktuality jako termíny otevření registrací, nebo vypršení termínů “early bird” cen festivalů, info o otevření nových kurzů, nebo jejich naplnění. A mnohem více.

Už se nemůžete dočkat dalších příspěvků na našem blogu? Pak se mi ten první zřejmě podařil napsat celkem obstojně! Děkujeme za přízeň a zas brzy “načtenou”!

K.T. alias “Katy Cherry”