Partneři

Kdo nás podporuje? S kým dlouhodobě spolupracujeme? Bez koho bychom se neobešli? Dočtete se ZDE!

iLindy.com

THE iLINDY PHILOSOPHY

Kevin and Jo believe that the old saying “practice makes perfect” can be improved upon by applying a small variation, “perfect practice makes perfect.” If you practice something wrong 1,000 times, you’ll be really good and doing it incorrectly. So take the time you need to practice the material correctly.The number one thing that all top level dancers share is training.

iLindy will allow you to progress at the speed of your success. However, it is not a replacement for practice. This website is a reference tool of information that can speed up the learning process by providing proven dance techniques and lindy hop moves in an efficient format.

Více ZDE


Electro Swing River

Kdo neslyšel o electroswingu, žije zřejmě na jiné planetě. Tento fenomén posledních několika let zamával s českou i světovou klubovou scénou a do našich kurzů zavál nejednoho nového tanenčíka.
Velkou zásluhu na propojení pražské electroswingové scény s tou naší, tradiční swingovou, má jistojistě Martin Juráček aka DJ Mackie Messer a jeho projekt ELECTRO SWING RIVER.
Naší nejoblíbenější akcí ESR je Swing na Lodi Tajemství. Nejen proto, že tam pravidelně vystupujeme a vedeme taneční minilekci, ale právě proto, že jako první propojila obě scény.


Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Velký dík za mnohaletou spolupráci patří také zpěvákovi, tanečníkovi, performerovi a režisérovi Ondřeji Havelkovi a jeho bandu Melody Makers.
Společně s prostory Velkého sálu Lucerny v Praze tvoří jejich celovečerní program neopakovatelnou atmosféru, kterou si mohou vychutnat všichni účastníci našeho Prague Spring Swing Festivalu.
Tento největší swingový taneční festival v ČR pořádáme již od roku 2006 a v současné době čítá na 350 účastníků z mnoha zemí světa.
Více o O. Havelkovi a jeho Melody Makers ZDE


AUTOKLUB ČR

Většina tančíren našich velkých swingových festivalů se koná v budově Autoklubu ČR v Opletalově ulici v Praze. Tato krásná budova byla do dnešní podoby přestavěna již v roce 1929. Díky velmi dobrým vztahům s provozovatelem, firmou Ganimed, zden můžete s nám proswingovat střevíce i vy!
Více o firmě Ganimed ZDE