26
Čvn

Nový rozvrh na sezónu 19/20

AUTOR: Katy Cherry

Nový rozvrh najdete v sekci KURZY/ ROZVRH. Nezapomeňte, že zvýhodněné ceny Super Early a Early bird můžete u párových technik získat pouze při registraci s partnerem do stejného levelu a při registraci obou z páru na celý školní rok.

A do nové sezóny máme kromě nových kurzů (párový Charleston, Solo swing ve dvou úrovních, více úrovní stepu pro dospělé) i velkou novinku!

Od městské části Praha 7 jsme si pronajali prostor, který budeme přes léto rekonstruovat a kde vznikne nový domov pro swingaře. Komunitní a taneční centrum, neboli swingová klubovna doslata jméno Swingovna.
V počáteční fázi provozu bude Swingovna určená pro pořádání lekcí, workshopů, přednášek a jiných „poklidných“ aktivit. Tedy zatím žádné tančírny, bohužel. Ale uvidíme, co přinese budoucnost 🙂

Držte nám palce, ať všechno běhání po úřadech dopadne dobře a hlavně rychle. Zatím je to běh na dlouhou trať. Prostor jsme převzali na konci února a stále ještě nejsme ve fázi, kdy bychom mohli „kopnout“.
Pro případ „krizové situace, kdy by Swingovna nebyla v půlce září hotová, máme samozřejmě záložní plán.
Dotčené lekce by začaly v náhradních prostorách a po kolaudaci se přesunou do naší vysněné klubovny. Více info koncem léta, kdy bude časový rámec více jasný.

Pokud byste se chtěli na vzniku Swingovny podílet, napište nám (katerina@zig-zag.cz). Každá ruka bude třeba!

Pro teď vám přejeme krásné léto a těšíme se na parketu brzy naviděnou.