3
Srp

Nejstarší swingová tančírna v Praze končí, lekce i tančírny se z Jam Café přesouvají

AUTOR: stepan

S velikou lítostí bohužel musíme oznámit, že naše pravidelné lekce a tančírny v Jam Café po 13 letech končí.

 

LETNÍ LEKCE A TANČÍRNY v pondělí budou nadále pokračovat, ovšem v Café Jedna (Dukelských hrdinů 47) ve Veletržním paláci.

 

PONDĚLNÍ PRAVIDELNÉ KURZY OD ZÁŘÍ se z Jam Café přesunou do auly ZŠ Korunka (Korunovační 8). Tančírny budou v Café Jedna.

 

STŘEDEČNÍ PRAVIDELNÉ KURZY OD ZÁŘÍ jsou stále v jednání, nový prostor vám potvrdíme co nejdříve.

 

V blízké době byste měli dostat oficiální EMAIL SE ZMĚNAMI PROSTORŮ PRAVIDELNÝCH KURZŮ od září.


Bohužel, já sám (a nejen já) bych byl rád, kdyby to byl jen překlep nebo snad kanadský vtípek, ale není. Jam Café byl prostor, který v centru unikátně kloubil možnosti běžné kavárny a tančírny a mnozí z nás zde i zažili své první lekce a tančírny. Mě nevyjímaje. Do Jamu jsem na své první lekce začal chodit v září 2007. Snad i proto mám trochu pocit, jako bych psal kondolenční oznámení, se kterým končí dvě dosavadní nejstarší tančírny v Praze. V prostoru, kde jsem protančil nejvíce času, kde jsem se učil učit, propil a vypotil litry malinovky, zvrtnul si kotník, dostal loktem do nosu, strčil prsty do větráku, usnul u DJování, klouzal se po podlaze jako lachtan a všechny ostatní věci, co ke swingu neodmyslitelně patří…

 

Pokud byste snad někdo věděl o vhodném a nevyužitém prostoru, který by kloubil možnosti tančírny a přitom volně přístupného prostoru, podobně jako Jam Café, neváhejte nám napsat.