Události

Kromě pravidelných kurzů pořádáme také semináře, festivaly, ukázkové lekce zdarma, tap jamy, tančírny a mnohem více. Sledujte tuto sekci pro aktuální info o právě probíhajících nebo připravovaných událostech. Klikněte na událost, která Vás zajímá, pro zobrazení detailních informací.





„Do the Locomotion!“ Special


Fyzický trénink plný pohybu a cvičení s vlastním tělem, při kterém se řádně zapotíte. Do the Locomotion!

Summer Swing v Jamcafé


Během letních prázdnin neprobíhají ve studiu Zig-Zag pravidelné lekce. To ovšem neznamená, že se v létě nebude nic dít! Naopak!

Swingové léto na Šesťáku!


Swingové tančírny v létě? Jedině venku! Termíny na červenec a srpen nalezneš zde.

Ukázkové lekce ZDARMA


Už teď se můžete hlásit na kurzy nové sezóny 2017/2018. Pro nováčky dospěláky a pro děti (jejich rodiče) máme pár ukázkových lekcí ZDARMA.

8:10 „Fast, but not least“


Že je to moc rychlé? Nesmysl! Vlítněte na to, kdy už jindy.. :)

ZZ Summer Dance Camp


Letní škola ve vašem oblíbeném rekreačním středisku Poslův Mlýn, kousek od Doks!

Prague Swing Xmas


Druhý největší swingový taneční festival v Čechách! Mezinárodní lektoři, skvělé živé kapely, v krásných prostorách a s vánoční atmosférou k tomu. To vše se děje v centru Prahy již od roku 2008.

Prague Spring Swing Fest


Naše největší swingové dítě se sobotní tančírnou v Lucerně v rámci Velkého tanečního večera Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers - to je PSSF!

Pondělní swingová tančírna


Swingová tančírna nejen pro swingaře! Přijďte si zatančit, pokoukat, popít, popovídat, podívat - přijít přijít může naprosto kdokoli.