15
Kvě

Správný level?

AUTOR: Katy Cherry

Přihlášky na novou sezónu 2017/2018 jsou již v plném proudu a mnoho z vás se ptá, jak zvolit ten správný level.
Zde je tedy malý návod:
(Pro dětské kurzy klikněte ZDE)


 • LINDY HOP:
  – ZAČÁTEČNÍCI – nemáte žádné zkušenosti s daným tancem, nebo jste se zúčastnil/a pouze pár ukázkových lekcí
  – MÍRNĚ POKROČILÍ – máte za sebou náš kurz ZAČÁTEČNÍCI, který začínal v 2. pololetí, tedy od února tohoto roku NEBO jste chodili do začátečníků od září, ale hodně jste zameškali NEBO máte pocit, že není kam spěchat a že zopakování základů se vám bude hodit.
  – STŘEDNĚ POKROČILÍ – máte za sebou náš kurz ZAČÁTEČNÍCI (který začal na začátku sezóny, tedy v září) nebo kurz MÍRNĚ POKROČILÍ. Tento kurz můžete opakovat i několik sezón po sobě. Není kam spěchat a „to samé“ jako vloni to určitě nebude. Můžete zkusit třeba jiného lektora z našeho teamu.
  – POKROČILÍ – máte za sebou MINIMÁLNĚ jednu sozónu našich středně pokročilých. Hodláte na své technice pracovat intenzivně a do hloubky. Nedělá vám problém muzikality ani rychlejší tempo. Do tohoto levelu budeme před začátkem kurzů pořádat AUDITION! Pokud audition neprojdete, automaticky budete zařazeni do úrovně středně pokročilí. Více info získáte po přihlášení.
  – SHOWCASE – nový formát lekcí pro POKROČILÉ swingaře, kteří se k technice chtějí naučit nějakou tu choreografii. Hlaste se v páru!

 • BALBOA:
  – ZAČÁTEČNÍCI – nemáte žádné zkušenosti s daným tancem, nebo jste se zúčastnil/a pouze pár ukázkových lekcí. NEDOPORUČUJEME  s tímto tancem začínat jako s prvním, pokud jste nikdy netančili swing (Lindy Hop). Mnohem lépe se v Balboe budete orientovat, když si nejdřív dáte alespoň jeden rok Lindy Hopu.
  – STŘEDNĚ POKROČILÍ – pro ty, kdo absolvovali alespoň 1 rok lekcí (Balboa), tedy cca 40 lekcí

 • STEP:
  – ZAČÁTEČNÍCI – nemáte žádné zkušenosti s daným tancem, nebo jste se zúčastnil/a pouze pár ukázkových lekcí
  – STŘEDNĚ POKROČILÍ – máte za sebou náš kurz ZAČÁTEČNÍCI. Tento kurz můžete opakovat i několik sezón po sobě. Není kam spěchat a „to samé“ jako vloni to určitě nebude. Pokud jste navštěvovali kurzy jiných stepařských studií, doporučujeme vyzkoušet naše lekce na některé z open class, případně se induviduálně domluvit s naším vyučujícícm lektorem.
  – TAP ROUTINES – pro pokročilé stepaře. Tento kurz bude zaměřen na těžší techniku a choreografie, se kterými pak bude možnost vystoupit při různých příležitostech (tančírny, festivaly, workshopy, atd.).

 • JAZZ:
  – pro VŠECHNY – jedná se o program pro udržení a rozvíjení tělesné kondice i tanečních dovedností. Je to tedy vhodný doplněk ke všem ostatním tanečním technikám našeho studia i jako všeobecný program pro zdokonalování práce s vaším tělem.

 • AKROBACIE:
  – pro SWINGAŘE – ideální doplněk ke kurzům Lindy Hop pro středně pokročilé a pokročilé swingaře. Lekce se skládá ze tří částí

– gymnastická příprava, zaměřená na zvládnutí základních prvků

– partnerská spolupráce, zaměřená na cviky v páru

– vlastní akrobatické figury swingových tanců, nácvik s dopomocí


 • DĚTSKÉ KURZY:

  1/ STEP – pro děti 10-15 let

  2/ SWING – pro děti 7-11 nebo 12-16 let

  3/ STREET – pro děti 8-12 nebo 13-16 let