Partneři

Kdo nás podporuje? S kým dlouhodobě spolupracujeme? Bez koho bychom se neobešli? Dočtete se ZDE!

Electro Swing River

Kdo neslyšel o electroswingu, žije zřejmě na jiné planetě. Tento fenomén posledních několika let zamával s českou i světovou klubovou scénou a do našich kurzů zavál nejednoho nového tanenčíka.
Velkou zásluhu na propojení pražské electroswingové scény s tou naší, tradiční swingovou, má jistojistě Martin Juráček aka DJ Mackie Messer a jeho projekt ELECTRO SWING RIVER.
Naší nejoblíbenější akcí ESR je Swing na Lodi Tajemství. Nejen proto, že tam pravidelně vystupujeme a vedeme taneční minilekci, ale právě proto, že jako první propojila obě scény.


Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Velký dík za mnohaletou spolupráci patří také zpěvákovi, tanečníkovi, performerovi a režisérovi Ondřeji Havelkovi a jeho bandu Melody Makers.
Společně s prostory Velkého sálu Lucerny v Praze tvoří jejich celovečerní program neopakovatelnou atmosféru, kterou si mohou vychutnat všichni účastníci našeho Prague Spring Swing Festivalu.
Tento největší swingový taneční festival v ČR pořádáme již od roku 2006 a v současné době čítá na 350 účastníků z mnoha zemí světa.
Více o O. Havelkovi a jeho Melody Makers ZDE


AUTOKLUB ČR

Většina tančíren našich velkých swingových festivalů se koná v budově Autoklubu ČR v Opletalově ulici v Praze. Tato krásná budova byla do dnešní podoby přestavěna již v roce 1929. Díky velmi dobrým vztahům s provozovatelem, firmou Ganimed, zden můžete s nám proswingovat střevíce i vy!
Více o firmě Ganimed ZDE