Partneři

Kdo nás podporuje? S kým dlouhodobě spolupracujeme? Bez koho bychom se neobešli? Dočtete se ZDE!

Electro Swing River

Kdo neslyšel o electroswingu, žije zřejmě na jiné planetě. Tento fenomén posledních několika let zamával s českou i světovou klubovou scénou a do našich kurzů zavál nejednoho nového tanenčíka.
Velkou zásluhu na propojení pražské electroswingové scény s tou naší, tradiční swingovou, má jistojistě Martin Juráček aka DJ Mackie Messer a jeho projekt ELECTRO SWING RIVER.
Naší nejoblíbenější akcí ESR je Swing na Lodi Tajemství. Nejen proto, že tam pravidelně vystupujeme a vedeme taneční minilekci, ale právě proto, že jako první propojila obě scény.


Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Velký dík za mnohaletou spolupráci patří také zpěvákovi, tanečníkovi, performerovi a režisérovi Ondřeji Havelkovi a jeho bandu Melody Makers.
Společně s prostory Velkého sálu Lucerny v Praze tvoří jejich celovečerní program neopakovatelnou atmosféru, kterou si mohou vychutnat všichni účastníci našeho Prague Spring Swing Festivalu.
Tento největší swingový taneční festival v ČR pořádáme již od roku 2006 a v současné době čítá na 350 účastníků z mnoha zemí světa.
Více o O. Havelkovi a jeho Melody Makers ZDE


AUTOKLUB ČR

Většina tančíren našich velkých swingových festivalů se koná v budově Autoklubu ČR v Opletalově ulici v Praze. Tato krásná budova byla do dnešní podoby přestavěna již v roce 1929. Díky velmi dobrým vztahům s provozovatelem, firmou Ganimed, zden můžete s nám proswingovat střevíce i vy!
Více o firmě Ganimed ZDE


KASYS

Naše taneční studio bylo ve svých začátcích hlavně stepařské. Až pozdější swingová vlna step upozadila. Protože je step ale naší velkou láskou, věnujeme mu stejnou péči jako ostatním aktivitám.
Mnoho stepařských akcí, které pořádáme jsou velmi nerentabilní. Jejich uskutečnění je možné pouze díky podpoře našeho sponzora, plzeňské firmě KASYS.
Více o firmě Kasys ZDE